ТАРГЕТ

РЕКЛАМНО-ПОЛІГРАФІЧНИЙ ЦЕНТР

м. Ніжин

вул. Шевченка, 25

rpctarget@ukr.net

(04631) 7-17-28

(067) 886-38-51

ПН-ПТ: 9.00 - 18.00

СБ, НД: Вихідний

Акція

Вивіски та реклама

Рекламно-поліграфічний центр “ТАРГЕТ” — виробник зовнішньої та інтер'єрної реклами з власними виробничими потужностями, що дозволяє спроектувати і виготовити власне такий носій зовнішньої реклами, що оптимально задовільнить Ваші потреби. Також ми співпрацюємо з багатьма рекламно-виробничими компаніями, з якими склалися доготривалі ділові стосунки. У випадку форс-мажорних обставин, або якщо ми не використовуємо якусь технологію, наші партнери нас підтримають і Ви отримаєте якісну продукцію вчасно.

Зовнішня реклама є найбільш дієвим за ефективністю видом реклами. Вона розрахована на пішоходів, водіїв, пасажирів. Основні рекламоносії, які ми використовуємо при виготовленні зовнішньої реклами: щити, таблички, вивіски, об'ємні літери, банери, штендери, лайтбокси, вітрини...

Табличка

Табличка

Таблички — це найбільш різноманітний вид рекламної продукції. По суті табличка являє собою невеликий інформаційний щит. На ній можливим є відображення різноманітної необхідної інформації: логотипу і назви компанії, графік роботи підприємства, адреси, номеру офісу і багато іншого.

Найбільш економним варіантом виготовлення табличок є нанесення тексту або графічного зображення методом аплікації за допомогою плівки Оракал 641 серії. В якості основи використовується пластик ПВХ.

Для надання табличці більш презентабельного вигляду ми використовуємо акрил, композитні матеріали та різного роду профілі та рамки, але це звісно відображається на вартості виробу.


Вивіска

Табличка

Вивіска -- це інформація про підприємство (його назву) та вид його діяльності, що розміщується на фасаді споруди, де знаходиться дане підприємство.

Існує декілька варіантів конструктивного вирішення вивіски:

  • світловий короб (двосторонній або односторонній) з внутрішньою підсвіткою;
  • несвітлова площина (щит ПВХ, АКП, сотовий полікарбонат) з зовнішньою підсвіткою або без неї;
  • об’ємні літери;

Лайтбокс

Табличка

Лайтбокс (світловий короб) – це рекламна об'ємна конструкція із внутрішньою підсвіткою. Лицьова поверхня виготовляється з оргскла (акрилу) або сотового полікарбонату. Зображення може бути повноколірним (наприклад фотографія) – тоді його друкують на транслюцентній плівці на широкоформатному плотері високоякісними чорнилами стійкими до зовнішніх погодніх умов. Цей сучасний матеріал дозволяє внутрішній підсвітці розсіюватись максимально рівномірно. Також зображення може бути виконане методом аплікації із високоякісних плівок Oracal, які вирізаються на ріжучому плотері . Для освітлення використовують люмінесцентні лампи обо світлодіоди, які кріпляться на задню панель. Бічні ребра виготовляються з пластикового профілю.

Штендер

Табличка

Штендер — один із найбільш поширених видів зовнішньої реклами. Велика кількість конструктивних варіантів, цінова доступність і висока ефективність — це ті характеристики, завдяки яким штендер завоював свою популярність. Штендер представляє собою одно- або двосторонню переносну конструкцію, на рекламній площині якої розміщена необхідна інформація. Рекламне поле штендера виготовляється із пластику різної товщини (в інтер'єр) чи з алюмінієвої композитної панелі (для вулиці). Зображення для штендера наноситься за допомогою аплікації з вінілової плівки чи повноколірного друку.

Вартість виготовлення рекламних штендерів порівняно невисока. Їх можна рівноцінно використовувати як інструмент зовнішньої реклами, так і в якості засобу інтер'єрної реклами. Основною перевагою штендера є його мобільність — кріплення до стін і поверхні не є потрібним, що дозволяє в свою чергу швидко змінювати місце розташування конструкції і забирати її, коли в ній немає необхідності.

Банер

Табличка

Банер - вінілова тканина з покриттям для сольвентного друку, армована поліестеровою ниткою. Часто використовується для виробництва зображень у зовнішній рекламі. Переваги: міцний і довговічний матеріал. Термін експлуатації від 1 до 3 років.

Банер (банерна розтяжка) — це найбільш бюджетний варіант вивіски або реклами, який, як правило, використовується в якості тимчасової реклами, як одноразова реклама (фестивалі, розпродажі, спортивні заходи, шоу, виставкові конструкції...), а може бути і довготривалим носієм реклами. На сьогоднішній день технології дозволяють створювати та розміщувати банери будь яких розмірів та на тривалий термін. Зазвичай Монтаж банерів здійснюється люверсами (металічними кільцями, закріпленим на вініловому матеріалі, через які протягується трос, шпагат або спеціальні кріплення (зажими). Але можливі інші варіанти монтажу. Вибір конкретного виду кріплення залежить від фасаду і місця, де буде розміщуватися конструкція.

Для збільшення рекламного ефекту банерні конструкції можна підсвітити. Як зовнішнім підсвічуванням, так і заднім підсвічуванням.

Стенд

Табличка

Стенд - це табличка великого розміру з кишенями з прозорого пластику, в які вставляються інформаційні аркуші. Найчастіше кишені виготовляються під формат аркуша А4, але можуть бути і інших розмірів. Основою стенду, як правило є пластик ПВХ, але можуть використовуватись і такі матеріали, як акрил, АКП, ДСП та інші. Зображення наноситься за допомогою аплікації плівкою Оракал та нанесенням самоклеючої плівки з повнокольоровим зображенням.

Стенди мають широке призначення. Це і куточки споживача і інформаційні стенди, куточки з різноманітною інформацією для шкіл, садочків, держустанов та підприємств.

У нас Ви можете замовити стенди будь-якої складності, форми, розміру та дизайну.

Літери об'ємні

Табличка

Щоб виділити Ваш магазин, кафе, перукарню серед сотень інших вивісок, Ми рекомендуємо замовити об'ємні літери. Вони добре читаються в будь-яку пору доби, не вигоряють та довго служать для Вашого бізнесу. На сьогоднішній день об'ємні літери є одним з найефективніших видів зовнішньої реклами.

Об'ємні літери найчастіше розміщуються над входом у вигляді назви компанії або переліку основних послуг. Висота однієї літери може коливатися від 30 сантиметрів до 1,5 метра. Таким чином, цей вид зовнішньої реклами підійде як невеликому магазину, так і великому торгово-офісному центру. Таких розмірів цілком достатньо, щоб привернути погляд потенційних клієнтів.

Об'ємні літери можна виготовити із внутрішньою підсвіткою, контр-ажуром або без підсвітки. У літерах із внутрішньою підсвіткою найчастіше використовуються світлодіоди, які дозволять Вам суттєво зекономити на споживанні електроенергії.

Об'ємні літери, з контр-ажуром, також виготовляються із світлодіодів, які освітлюють не літеру, а основу рекламної конструкції або фасаду на яку вони кріпляться (на відстані 25-50 мм). За рахунок цього досягається рівномірне розсіювання світла, яке формує своєрідний ореол навколо кожної літери. Особливо це помітно у вечірній час, коли уся вивіска набуває м'якого освітлення по контуру.

Несвітлові об'ємні літери є економ варіантом, що дозволяє використовувати їх в умовах, коли кошти обмежені. Вони менш ефектні, ніж світлові об'ємні літери, однак, в деяких випадках можуть виступати їм гідною заміною.

Поклейка вітрин

Табличка

Поклейка вітрин - це зовнішня реклама, яка розміщується на вітринах магазинів, вікнах офісів, і подає додаткову інформацію клієнтам. Оформлення вітрин ще називається «брендуванням вітрин». Вітрини, обклеєні яскравими зображеннями, чи інформацією про акційні пропозиції, привертають увагу споживачів. Крім того оформлення вітрин покращує зовнішній вигляд точки продажу, додає оригінальності, виділяє серед інших.

Брендування вітрин служить ефективним рекламним рішенням для магазинів, торгових центрів, кафе, ресторанів, банків, офісів компаній.

Обклеювати вітрини можна двома способами: 1) повністю заклеїти вікно з внутрішньої чи зовнішньої сторони, 2) нанести написи способом аплікації. Для першого способу використовуються самоклеюча плівка з фотодруком, яка не пропускає сонячне світло, або перфорована плівка one way vision, яка забезпечує односторонній огляд. З внутрішньої сторони на вітрини закріплюється банерна сітка з надрукованим зображенням. Для другого способу – аплікації – написи вирізаються на плотері з плівки Oracal серії 641, яка пропонує велику гаму кольорів.

Поклейка авто

Табличка

Це нанесення рекламної інформації про діяльність компанії, адрес, телефонів, зображень на Ваш власний або корпоративний транспорт. Така реклама не потребує дозволів чи оплат за розміщення.

Брендуючи власний транспорт, Ви створюєте додаткові рекламні площі для просування Вашої продукції, для виділення серед конкурентів, а також для постійного контакту з потенційними клієнтами.

Для реклами на авто використовуються плівки Оракал серій 641 та 640. Реклама виготовляється повноколірним фотодруком або способом аплікації.