ТАРГЕТ

РЕКЛАМНО-ПОЛІГРАФІЧНИЙ ЦЕНТР

м. Ніжин

вул. Шевченка, 25

rpctarget@ukr.net

(04631) 7-17-28

(067) 886-38-51

ПН-ПТ: 9.00 - 18.00

СБ, НД: Вихідний

Акція

Послуги копіцентру

Друк ч-б.

Чорно-білий друк/копія здійснюється на цифрових (лазерних) принтерах. Розмір вихідного формату: А4 та А3. Друк/копію можна робити як односторонню, так і двосторонню.

Друк/копія ч/б (текст) А4 одностор.0,75 грн.*
Друк/копія (текст) А4 двостор.1,50 грн.*
Друк/копія (текст) А3 одностор.1,50 грн.*
Друк/копія (текст) А3 двостор.3,00 грн.*

* - ціна вказана за 1 прохід листа через принтер

Друк кольоровий

Кольоровий друк здійснюються на цифрових (струменевих) принтерах на папері від звичайного офісного до фото. Розмір вихідного формату: А4, А3, А2 та А1. Друк можна робити як односторонню, так і двосторонню. Також можна здійснити друк на поверхні диска із спеціальним покриттям для друку.

Ламінування

Ламінування чи ламінація — процес нанесення на поліграфічну продукцію прозорої плівки–ламінату. Основною задачою та ціллю ламінування є захист готової друкованої продукції від впливу зовнішніх факторів та значне продовження терміну експлуатації поліграфії. Ламінування захищає як від вологи та пилу, так і механічного впливу. Ламінування дозволяє легко очищати поліграфію від забруднень при вологому прибиранні.

Плівки для ламінування бувають:

Глянцеві — чудово передають колір зображення, його насиченність та яскравість, але відблиски світла на глянцевій поверхні заважають сприймати інформацію написану дрібним шрифтом, наприклад, інформаційний текст.

Матові — виключають відблиски, дають можливість робити написи на поверхні. Покриття матовою плівкою виглядає респектабельніше і зазвичай використовується для ламінування візиток та іншої рекламної продукції.

Максимальний розмір ламінування ми можемо здійснити — А3.

Сканування

Сканування зображення — це перенесення зображення із сторінки (документ, фото) у цифровий вигляд (на комп'ютер). Відсканувати зображення можна до А3 формату.

Брошурування пружиною

Скріплення відбувається пластиковою пружиною від 2 до 270 листів. Можливо додатково прикріпити пластикову прозору обгортку або картон з різною фактурою. Ваші роботи набудуть гарного та стильного вигляду! Ми використовуємо пружину білого кольору (інший колір уточнюйте у працівників). Обкладинки пластикова та картон є колір: синій, білий, жовтий, чорний, зелений, червоний (інший колір уточнюйте у працівників).

Друк фото

Друк фотографій здійснюється на цифрових (струменевих) принтерах на фотопапері. Фото можна надрукувати від 3х4 до А1 формату. Великий вибір фотопаперу (матовий, глянцевий, суперглянець, сатин, шовк, структурований, самоклеючий) різної щільності (від 90 до 285 г/м кв.).

Комп'ютерні послуги

Набір, редагування, сканування тексту, створення оголошень та міні-макетів, пошук інформації в інтернеті та інше.