ТАРГЕТ

РЕКЛАМНО-ПОЛІГРАФІЧНИЙ ЦЕНТР

м. Ніжин

вул. Шевченка, 25

rpctarget@ukr.net

(04631) 7-17-28

(067) 886-38-51

ПН-ПТ: 9.00 - 18.00

СБ, НД: Вихідний

Акція

Дизайн

Кращі ідеї для Вашої реклами, креативні рішення, використання новітніх матеріалів і технологій надає Вам рекламно-поліграфічний центр «Таргет». Наша компанія працює для Вас з 2005 року. За цей час створено велику кількість макетів поліграфічної продукції, вивісок та зовнішньої реклами.

Розробка дизайну - найважливіший і найскладніший етап у створенні всіх видів рекламної продукції. Саме від вдалого дизайну залежить сприйняття будь-якої реклами - будь то рекламний флаєр, фірмовий стиль на візитівці підприємства , розтяжка над вулицею, банер на стіні або логотип компанії на даху висотного будинку..

Дизайн реклами вимагає не тільки високої кваліфікації і багатого досвіду, але й таланту справжнього художника. В нашій компанії працюють дизайнери, для яких створення красивої, стильної, сучасної та ефективної реклами - це не просто улюблена справа, а справжня творчість.

Але реклама повинна не просто бути красивою але і приваблювати покупців, клієнтів або партнерів - ось те, до чого ми прагнемо. Реклама повинна працювати.